Levy Banner
MODENÍ RODINNÁ VILA S VENKOVNÍM BAZÉNEM A ZAHRADOU V KLIDNÉ LOKALITĚ - LHOTA U DOBŘAN.

NOVINKA V TOMTO MĚSÍCI JE:

MODENÍ RODINNÁ VILA S VENKOVNÍM BAZÉNEM A ZAHRADOU V KLIDNÉ LOKALITĚ - LHOTA U DOBŘAN.

INFORMACE OBEC: Městský obvod Plzeň 10-Lhota vznikl 1.1.2003 na základě Dohody o připojení obce Lhota k městu Plzeň. Rozkládá se v jihozápadním okraji Plzně. Výborná dopravní dostupnost. Pravidelné linky MHD. Nesčetné množství sportovního vyžití: sportoviště, louky, lesy, okolí řeky Radbuzy.

INFORMACE DŮM: Velkoryse řešená patrová vila s venkovním bazénem, se zabudovanou garáží pro dva vozy, s dalším stáním vedle domu, s dvěmi bytovými jednotkami na pozemku 1 000 m2 v klidné rezidenční části obce Lhoty u Dobřan.

Podrobnosti

VELIKOST DOMU/POZEMKU: Tato ojedinělá vila o dvou podlažích má zastavěnou plochou 141 m2, užitnou plochou 286 m2, přilehlou upravenou zahradou o celkové výměře 1 000 m2. Dům byl navržen a postaven v roce 2008. Kvalita provedení je zachycena na fotodokumentaci.

DISPOZIČNÍ ČLENĚNÍ PŘÍZEMÍ: vstupní hala, chodba, technická místnost, koupelna, šatna, obytný prostor, kuchyně s jídelnou s navazující terasou, ložnice, schodiště, garáž pro 2 vozy. Užitná plocha: 141 m2.

DISPOZIČNÍ ČLENĚNÍ PATRO: schodiště, chodba, obytný prostor, kuchyně s jídelnou s navazujícím balkonem, dětský pokoj, druhý dětský pokoj, samostatná toaleta, koupelna, šatna, ložnice. Užitná plocha: 145 m2.

ZAHRADA: krytý bazén, dětský hrad/pískoviště, terasa u jídelny, parkovací stání a chodníčky, brána na dálkové ovládání.

INŽENÝRSKÉ SÍTĚ: plynový turbo kotel na vytápění domu i ohřev vody, ČOV Bioclar B6, elektřina 220/380 V, vlastní studna.

VYBAVENÍ DOMU: centrální vysávání, teplovodní podlahové vytápění v koupelnách, zastiňovací rolety a rolety proti hmyzu ve všech oknech, korková podlaha, příprava pro krbové vytápění.

POZITIVNÍ STRÁNKY DOMU: nízké náklady na spotřebu energií, napojení na veškeré IS, prostor, přízemní bytovou jednotku možno využít jako bezbariérovou, bazén, upravená zahrada, klid, sportovní vyžití v okolí, blízko do centra Plzně.

PROHLÍDKY: kdykoliv po předchozí domluvě!

Další informace po telefonu nebo osobně!

Těším se na viděnou!

Cena
vč.provize a kompletního servisu RK: 7.900.000,- Kč
Kontakt
Michaela Bastlová DiS.   725 666 551
   bastlova@realitari.cz