Levy Banner
Prodej stavebního pozemku, Červený Újezd u Zbůchu

NOVINKA NA TENTO MĚSÍC JE:

POZEMEK S PLATNÝM STAVEBNÍM POVOLENÍM!!!

INFO: Realitní kancelář Realitáři.CZ vám zprostředkuje prodej rovinatého pozemku na výstavbu rodinného domu. Celková výměra je 1.018 m2. Pozemek se nachází v okrajové části obce Červený Újezd, okres Plzeň – sever. Pozemek je situován v klidné části obce, zadní stranou sousedící s lesním pozemkem. Pozemek je přístupný z asfaltové komunikace.

Podrobnosti

IS: Na hranici pozemku jsou veškeré inženýrské sítě (plynovod, kanalizace, telefon, vodovod, elektřina).

CO NA POZEMKU NAJDETE: Na pozemku byly vybetonovány základové pasy (v hloubce až 1,5 metru). Vrchní část pasů byla zrealizována ze ztraceného bednění. Dále byly instalovány kanalizační roury pod základovou desku dle platných norem. Mezi betonovými pasy je vysypán kameninový štěrk. V roce 1997 byla na pozemku vyhotovena odbornou firmou vrtaná studna o průměru 110 mm včetně vyhledání pramene vody. Hloubka vrtu je 22 metrů. Vrt je plně funkční a využíván s dostatkem vody.

DOČASNÉ STAVBY: Na pozemku je vybudována dočasně ocelová kolna o rozměrech 3x5 metru a výšce 3 metry. Je uzamykatelná. Pozemek je oplocen.

STAVEBNÍ POVOLENÍ:Pozemek se prodává i s platným stavebním povolením na stavbu rodinného domu včetně dvojgaráže, přípojky plynu, vody a kanalizace. Projektová dokumentace pro stavební povolení byla vyhotovena autorizovaných projektantem a je k dispozici.

DŮLEŽITÉ: Pozemek není zatížen žádným právním vztahem.

VÍCE INFO: předložení projektu, stavebního povolení, prohlídky si domluvte s makléřkou.

PROHLÍDKY: kdykoliv po předchozí domluvě!

Cena
vč.stavebního povolení: 1.500.000,- Kč
Kontakt
Michaela Bastlová DiS.   725 666 551
   bastlova@realitari.cz